Close

Magyar-román hokiliga – Büntetőkkel nyert a Brasov

A Brasov büntetőkkel nyert a Steaua Rangers otthonában a magyar-román jégkorongbajnokság, a MOL Liga keddi mérkőzésén.

    Eredmény:
Steaua Rangers (román)-Brasov (román) 1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1) – büntetőkkel
—————————————–
gólszerzők: Berdila (53.), illetve Pál (27.)
    A tabella:
 1.  HSC Csíkszereda                12  8   2   1   1    63-25  29 pont
 2.  Dab.Docler                     14  7   2   1   4    59-36  26
 3.  Miskolci Jegesmedvék           12  7   –   1   4    45-28  22
 4.  Brasov                         13  6   1   2   4    52-42  22
 5.  Sapa Fehérvár AV19             14  6   2   –   6    56-54  22
 6.  FTC                            13  6   –   –   7    37-47  18
 7.  Steaua Rangers                 13  3   –   2   8    36-69  11
 8.  Újpest                         13  2   –   –  11    29-76   6

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hozzászólások:
Shares
scroll to top