Close

Női ökölvívó Eb – Kovács a nyolc között

A 75 kg-os Kovács Mária bejutott a legjobb nyolc közé kedden a rotterdami női ökölvívó Európa-bajnokságon.

    A hazai szövetség tájékoztatása szerint a világbajnoki bronzérmes magyar bokszoló 18-14-re verte a német Andrea Strohmaiert.
    Befejezte szereplését ugyanakkor Némedi Varga Csilla (54 kg) és Rácz Irén (57): előbbi nyolc ponttal vezetett, ám a harmadik menetben döntő fölénnyel kikapott az ír Ciere Smith-től, míg utóbbi 13-5-re maradt alul a török Malkoc Nagehannal szemben.
    Korábban a 48 kg-ban szereplő Böde Anita a szerb Mirela Barudeziggel csapott össze a nyolc közé kerülésért, s 13-12-es pontozással nyert.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hozzászólások:
Shares
scroll to top