Tisztelettel meghívjuk Önt, családtagjait és ismerőseit a Nemzeti Fórum Kölcsey Köre konferencia-sorozata 23. rendezvényére
2011. október 19-én, szerdán 18 órára Polgárok Házába.
(Bp., VIII. ker. Visi Imre u. 6.)
Bevezetőt mond:
Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Nemzeti Fórum elnöke
Dr. Budai Gyula kormánybiztos
„AZ ELSZÁMOLTATÁSRÓL”
címmel előadást tart, ezután
Gazda József Kovászna megyei író
„A tűz októbere” című kötetét mutatja be
„A megélt 1956” címmel.
Dr. Horváth Béla
a Kölcsey Kör vezetője

