Close

NEMZETI FÓRUM – KÖLCSEY KÖR

Tisztelettel meghívjuk Önt, családtagjait és ismerőseit a Nemzeti Fórum Kölcsey Köre konferencia-sorozata 23. rendezvényére

2011. október 19-én, szerdán 18 órára  Polgárok Házába
.      
(Bp., VIII. ker. Visi Imre u. 6.)

 Bevezetőt mond:

Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Nemzeti Fórum elnöke

Dr. Budai Gyula kormánybiztos

„AZ  ELSZÁMOLTATÁSRÓL”

címmel előadást tart, ezután

Gazda József Kovászna megyei író
„A tűz októbere” című kötetét mutatja be
„A megélt 1956” címmel.

Dr. Horváth Béla
a Kölcsey Kör vezetője

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hozzászólások:
Shares
scroll to top