Close

Kutyák sebesítettek meg egy nőt Nyíregyházán

Támadó kutyák sebesítettek meg egy nőt Nyíregyházán – közölte a rendőrség hétfőn az MTI-vel.

    A támadás péntek este történt a település belvárosában: két, gazda nélküli nagytestű állat előbb a kutyáját sétáltató nő ebére támadt, majd őt is harapás érte, miközben igyekezett megvédeni az állatot – mondta Fedor Rita, a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főkapitányság sajtószóvivője.     A nő, aki az orvosi vélemény szerint nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett, rendőrségi feljelentést tett. Az ügyben könnyű testi sértés miatt indult nyomozás.     A főhadnagy tájékoztatása szerint vizsgálják, hogy kóbor vagy elkóborolt kutyák támadtak-e. Ha az utóbbi történt, akkor a kutyák gazdáját a könnyű testi sértés mellett az ebtartási szabályok megszegéséért is felelősségre vonják.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hozzászólások:
Shares
scroll to top