Close

Magyarország-Izland 1-1

hi1101

A magyar labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott az izlandi csapattal a franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság szombati játéknapján, az F csoport második fordulójában.

A Marseille-ben megrendezett mérkőzésen végig a magyar csapat dominált, 69-31 százalékos arányban birtokolva a labdát. A vezetést mégis Izland szerezte meg az első félidő végén egy vitatható tizenegyes góllal. A második félidőben a magyar csapat folyamatosan támadta az izlandi kaput, aminek a 88.percben meg is lett az eredménye, ami egyben az izgalmas mérkőzés végeredményét is beállította, Magyarország-Izland 1-1.

A válogatottat ezúttal is népes és hangos szurkolótábor biztatta Marseille-ben, Budapesten és vidéken egyaránt.