Close

Szén-monoxid-mérgezést szenvedett egy házaspár Derecskén

Feltehetően a gázkazán meghibásodása miatt szenvedett szén-monoxid-mérgezést egy házaspár a Hajdú-Bihar megyei Derecskén; a 61 éves asszony válságos állapotban van.

    A családi házhoz hétfő este riasztották a mentőket és a tűzoltókat, akik a nőt eszméletlen állapotban találták, míg 65 éves férje a saját lábán ki tudott jönni az épületből – közölte a megyei katasztrófavédelem ügyelete kedden az MTI-vel.
    Szentgyörgyi János, a debreceni Kenézy Kórház szóvivője elmondta, hogy a férfit kedd reggel hazaengedték, de  életveszélyes mérgezéssel bevitt feleségének állapota válságos.
    A dehir.hu hírportál információi szerint a fűtési rendszert nem sokkal az eset előtt szakember vizsgálta meg, ezért a rendőrség foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt nyomoz.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Hozzászólások:
Shares
scroll to top